Makam Odası Dedektörü

Geçiş Kontrol Sistemleri
5 Oylama 5 3Stok Kodu: LAK
Unutulmamalıdır ki makam sahiplerinin riske/suikaste en yakın oldukları yer makam odalarıdır !
Valilik, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlükleri, Jandarma Komutanlıkları, Belediye Başkanlıkları gibi resmi kurum amirlerinin makam odalarına silah, cep telefonu, kamera vb. girmek yasak. Makama gelen konuklar, ana giriş nizamiyesinde bekletilmeden / aramaya fırsat kalmadan seri bir şekilde içeri alınıyorlar. Makama kadar gelen kişinin oraya kadar üzerinde ne ile geldiği belli değil. Koruma ekibi sorsa olmuyor, kalabalıktan-telaşeden fırsat kalmıyor, sormasa içeride ne olacağı belli değil..

MAKAM ODASI KAPI GEÇİŞ DEDEKTÖRÜ :

Mevcut kapı kasasına yapıştırarak veya vidalanarak kolayca monte edilir.
Ön Büro / Sekretarya / Koruma Ekibi odasına giriş kapısına monte edilen dedektör, kapıdan geçen herkesin üzerinde bulunan silah, cep telefonu, kamera, böcek vs yoğun metallere duyarlıdır. Kapıdan geçen kişinin üzerinde yasak eşya bulunduğunu tespit ettiğinde ışıklı, sesli ve masa kontrol ünitesini uyarır.
Bu vesile ile Koruma personeli, alarm veren kişiye ‘üzerinizde bir şey varsa bırakmanız gerekiyor. Biliyorsunuz makam odasına silah, cep telefonu ile girmek yasak’ şeklinde uyarma fırsatını elde edebiliyor.